(096) 183-11-31
Працюємо з 9:00 до 18:00

Рваний камінь - Кварцова крихта

Виробник: Україна
Модель: 179-к
Рваний камінь - Кварцова крихта
Знайшли дешевше?
6.00 грн.

  • Наявність: Є в наявності

  • 100 чи більше: 5.00 грн.
  • 1500 чи більше: 2.10 грн.
  • 5000 чи більше: 1.60 грн.
  • 10000 чи більше: 1.50 грн.
  • 50000 чи більше: 1.20 грн.

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25


Рваний камінь - кварцитовий крихта є породою гірській і називається в народі царським каменем. За допомогою своїх природних особливостей будови і складу, кварцит може прослужити достатньо довго, навіть якщо використовувати його в нестандартних для життя умовах (лазнях, саунах). Саме рваний камінь застосовується з метою створення кварцитового щебеню.

Утворюється камінь під назву Кварцит з найбільш звичайних пісковиків, як внаслідок процесу кристалізації.

Найбільш частою областю використання кварциту і кварцитового щебеню є будівництво. Для даної сфери діяльності найчастіше необхідний рваний камінь, щебінь сірого або ж білого забарвлення.

Однак, незважаючи на цей варіант застосування, основним використанням кварцитового щебеню є відсипання доріг або ж злітно-посадкових смуг. Так як кварцитовий щебінь є дуже практичним, універсальним і стерпним, його дуже вигідно застосовувати для бетонних доріг. Також крім автошляхів та авіа-смуг, даний різновид рваного каменю використовують в залізничному будівництві.

Кварцитовий щебінь є абсолютно натуральним, екологічно чистим каменем і його розмір в середньому становить від 5 мм до 20 мм. Рваний камінь купити можна в Києві або можемо доставити по всій території України.

Завдяки його структурі і габаритам, щебінь є досить витривалим до умов клімату, а також до умов експлуатації. У сільському господарстві дуже часто використовують кварцит щебінь з метою ущільнення підлог в будинку. Також багато додають кварцитовий щебінь в суміш бетону, для більш тривалого терміну користування, наприклад, бетонних підлог у дворах.

Кварцитовий щебінь володіє низьким рівнем влагопоглащения, завдяки чому можна проводити роботи з даним матеріалом навіть в дощову погоду. Це ще раз говорить про його можливості в сфері будівництва, а також універсальність.

Місцезнаходження оптового складу де можна камінь купити - Київ, вул. Лютнева 58г

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре