(096) 183-11-31
Працюємо з 9:00 до 18:00

Решітки

габион-куб5
Габіон-ваза впевнено тримає перші позиції серед популярних контейнерів для рослин в ресторанах, кафе..
0

1 020.00 грн.

1 020.00 грн.
Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)

Решітки

Озираючись на все, що відбувається навколо, останнім часом багато людей все більше схиляються до всіляких способів захисту свого житла. Одним з таких способів є решітки на вікнах. Дерев'яні вікна слід закривати решітками однозначно, і навіть металопластик з хитромудрої противовзломной фурнітурою не дає таких гарантій, як металева решітка. В окремій зоні ризику:
- Вікна квартир на перших і останніх поверхах;
- приватні будинки;
- Офіси, розташовані на цокольному або першому поверсі;
- Складські приміщення з будь-якими матеріальними цінностями.І навіть якщо ваша квартира не входить ні в ризикову категорію, небезпека проникнення завжди існує.

Рушітки стануть перешкодою на шляху дитини, пізнає світ через віконце свого будинку. Отже, які види решіток бувають. Круглі, безформні залізні прути, пофарбовані масляною фарбою і поварені аби як, пішли в минуле. Сучасні металеві решітки красиві і зручні. Вони бувають наступних видів:
- Незнімні. Такі решітки намертво приварені і вмонтовані. Виглядають у вигляді суцільної квадрата з потрібним малюнком. Щоб зняти їх, зловмисникам доведеться попітніти. Хіба що тільки спиляти.
- Знімні. Монтуються всередині приміщення за допомогою анкерних кріплень. Вельми практично, якщо ви вирішите поміняти вікно, пофарбувати його або ненадовго їдете в інше місто.
- Орні. За змістом зрозуміло, що такі решітки можна відкрити при необхідності. Наприклад, в разі приймання товару.
- Розсувні. Працюють за принципом дверцята купе в поїзді.
- Прямі за своєю формою.
- Вигнуті решітки. Дозволяють виставити на зовнішнє підвіконня квіткові горщики та інше.

Для того щоб металеві решітки приємно вписувалися в екстер'єр вашого будинку, красиво виглядали з внутрішньої сторони вікна і не напружували погляд, існує безліч їх видів. Фахівці допоможуть вам підібрати товщину, форму решіток, дизайн кування. Правильна красива кована решітка надійно захистить ваш будинок і скаже про добрий смак.

РешеткиРешеткиРешеткиРешеткиРешеткиРешеткиРешеткиРешетки