(096) 183-11-31
Працюємо з 9:00 до 18:00

Козирки

Козирки

Козирки та навіси насамперед несуть в собі функціональну складову, захищаючи невелику частину території від граду, дощу або снігу, а також будь-яких інших небажаних погодних умов. Використовувана архітектурна прибудова повинна бути міцною, тому для її виготовлення застосовують метал і полікарбонат.

Козирки досить різноманітні і можуть здивувати своєю варіативністю в плані вибору форми, забарвлення, і додаткових декорованих елементів. Важливо пам'ятати, що козирки повинні виконувати свою основну функцію, тому кастомизировать їх потрібно відповідно до основних вимог, які необхідні для правильної експлуатації. Для того щоб змонтувати козирок або навіс, який довго зміг прослужити і залишався таким же як в первинному вигляді, необхідно мати достатні знання, вміти втілювати ідеї навіть з обмеженими ресурсами, технологіями, методами зварювання і монтажу. Залізна система козирка є показником:
- Довгого терміну служби;
- Стійкості;
- Віддачі в експлуатації;
- Надійний захист від всіляких зовнішніх чинників;
- Унікальності в зовнішньому оформленні будівлі.

Козирок з металоконструкції буде захистом від усіх опадів: снігу, граду, дощу і небезпечно висять заледенілих бурульок з даху будівель. Дизайн зовнішнього вигляду козирка можна вибрати на свій розсуд, в самому вдалому поєднанні з екстер'єром Вашого будови. Це можуть бути вимогливі, звичайні і важкі геометричні форми, лаконічні штрихи, хитромудрі ковані візерунки. Наше велика кількість вибору не дасть і шансу пройти повз. Варто так само відзначити, що козирки ніяк не зважають елементами розкоші, а з усім своїм функціоналом виступають предметом потреби. Наша компанія надасть співвідношення ціни-якість, тому ми гарантуємо клієнтам хороші враження від обраного товару!

КозырькиКозырькиКозырькиКозырькиКозырькиКозырькиКозырькиКозырькиКозырькиКозырькиКозырькиКозырькиКозырькиКозырькиКозырькиКозырькиКозырькиКозырьки

У цій категорії немає товарів.