(096) 183-11-31
Працюємо з 9:00 до 18:00

Альтанки

Альтанки

Альтанка є малим архітектурним будовою вуличного типу. Виглядає у вигляді опорних стовпів, покритих прямий або четирехскатной дахом, внизу стовпи обнесені стіною, заввишки до одного метра. Судячи зі свого визначення, альтанка призначена для бесіди. Тому обов'язково має стіл і лавки в класичному вигляді, в сучасній інтерпретації - будь-яку садові меблі. Звикли ми бачити альтанки в парках, садах, будинках відпочинку. Зараз вони є майже в кожному дворі або дачі. Альтанки захищають від дощу, снігу, вітру, сонця, дарують атмосферу тепла і романтики.

Виготовлена ​​альтанка може бути з будь-якого матеріалу. Але самим практичним і довговічним все ж залишається метал. Перерахуємо плюси альтанки з металоконструкції:
- Стійкість до вологи. На відміну від дерев'яних балок, металоконструкції не гниють і не сиреют. А це значить, що така альтанка простоїть року і не буде вимагати додаткових вкладень.
- Захист від зовнішніх чинників. Тобто альтанка за своїм прямим призначенням захистить співрозмовників від мінливої ​​погоди, подарує можливість відпочивати, починаючи з ранньої весни до пізньої осені.
- Різноманітність форм і дизайну. Можна вибрати тип, товщину і колір металоконструкції. Ковані альтанки виглядають просто шикарно. Будь-яка архітектура і форма альтанки (квадратна, кругла, багатокутна, з наявністю бічних перекриттів) - не проблема і легко втілюється в життя за допомогою металу.
- Прикраса ділянки. Навіть сама мініатюрна альтанка облагородить ваш заміський будинок або дачу, стане родзинкою і улюбленим місцем відпочинку.

Яким би не було ваше проведення часу в будинку або на дачі, альтанка однозначно порадує вас своїм затишком. У ній завжди буде сухо і чисто. Здавалося б, одночасно ви в укритті і на свіжому повітрі. Одне можна сказати точно, в альтанці завжди буде збиратися компанія близьких друзів і родичів, незалежно від примхливої ​​погоди.

БеседкаБеседкаБеседкаБеседкаБеседкаБеседкаБеседкаБеседкаБеседкаБеседкаБеседкаБеседкаБеседкаБеседкаБеседкаБеседка

У цій категорії немає товарів.