(096) 183-11-31
Працюємо з 9:00 до 18:00

Автонавіси, Навіси

Автонавіси, Навіси

Навіс - легка архітектурна вулична конструкція, що складається з опорних стовпів і настилу, призначена для захисту двору, машини або ганку від сонця, вітру і дощу. Це коротке найменування, далеко не повно розкриває, таке поняття, як навіс. У будь-який час року і при будь-яких обставинах будь-то дощі, сніги, опадає листя, палюче сонце, некультурні птиці і так далі, навіс захистить від спадаючих негараздів. Крім цього, сучасні навіси, основою яких є металоконструкція, дуже довговічні. А такий легкий і міцний покрівельний матеріал, як полікарбонат, зробить ваш навіс ще і декоративною прикрасою ділянки.

Повноцінний навіс повинен бути зібраний з таких складових:
- Опорні стовпи;
- Арки;
- Ферми;
- Напрямні;
- Настил.

Залежно від мети і місця призначення, навіси умовно можна розділити на такі види:
- Автонавес. Відмінне рішення для стоянок машин. Заїзд машини на дачі, стоянка біля будинку і офісу. Плюсом є те, що під правильно спланованим навісом може стояти декілька автомобілів.
- Навіси садові. Все так само захищають від негоди і моделюють ваше простір. Такий навіс буде ідеально поєднуватися з будь-яким ландшафтним дизайном, оскільки колір покрівельного настилу і форму стійок можна вибрати на свій смак. Крім цього, під навісом можна зберігати поліна дров і садовий інвентар.
- Навіс-ганок. Його основне завдання захистити вхід в будинок або вихід на балкон від примх природи. Незважаючи на те, що полікарбонат - це світлопрозорий матеріал, останнім часом з'явилося покриття, що запобігає вплив ультрафіолету.
- Міські навіси. Їх використовують для укриття зупинок громадського транспорту або літніх столиків вуличних кафе.

В цілому можна сказати одне, навіс - річ практична і красива, якщо вона зроблена якісно, ​​і згідно останніх технологій.

АвтонавісАвтонавісАвтонавісАвтонавісАвтонавісАвтонавісАвтонавісАвтонавісАвтонавісАвтонавісАвтонавісАвтонавісАвтонавіс

У цій категорії немає товарів.