(096) 183-11-31
Працюємо з 9:00 до 18:00

Чому вигідно купити натуральний камінь на GranDecor

Інтернет-магазин GranDecor  - це оптовий склад натурального природнього каменю у Києві  крупного імпортера гальки та крихти , сланцю, мармуру та травертину. Компанія вже більше 10 років  постачає екологічно чистий камінь в Україну з кращих карьерів світу. В цій сфері  компанія маєстійку репутацію надійного партнера та постачальника. Асортимент нашего магазину налічує більше десятка видів кам*яної плитки та декоративного каменю від кращих виробників плитки, декоративного каміння Італії, Греції, Турції, Болгарії, Індії.

Вам просто необхідноо відвідати сайт інтернет-магазину  GranDecor якщо Ви:

ландшафтний дизайнер або власник приватного будинку з прибудинковою территорією і Вам потрібно купитигальку, крихту з мармуру, декоративний кольоровий щебінь, крупні валуни каменю для декора квітника, гальку для штучних водоймів, сланець для облицювання вуличної печі і декора каменем бесідки, тротуарні плити для садових доріжок, декоративне кускове скло (ерклез),вироби з габіонів та металоконструкції для саду.

пошановувач рослин і акваріумів в будинку - адже галька популярна для декора вазонів, аквариумів и терраріумів, а крихтуприміняють пдля створення флораріумів, композицій із суккулентів, як грунт для кактусів.


промислова компанія по вгтовленню виробів з мармурової крихти (щебеню), гальки, з мармурового піску-вази напольні і вазони садові,кам*яні фонтани, печі в бесідку; облицювальник плитки з мармуру, сланцю, травертину; будівельна організація , яка займається декором інтер*єру та фасадів; масйтер по напольному покритю з мармурової крихти та гальки "камяний палас", наливної підлоги; підрядчик забудовника елітного житла.дизайнер інтерера чи власник респектабельного житла, в якому є місце для в натурального каменя, плитки з мармуру, травертинової плитки, сланцю, мозаїки иіз каменю, картин та панно з мармуру; власник ресторану, кафе або декоратор,оскільки натуральний камінь дуже популярнй при декорі стін плиткою та сланцем, викладці підлогового покриття зі сланцю, мармура чи травертина.