(067) 365-97-39
Працюємо з 9:00 до 18:00

Политика Безопасности

Наша компанія «Гранд Декор», яка лідирує на українському ринку більше 5 років, докладає особливих зусиль, щоб Ваша персональна, особиста контактна інформація зберігалася в режимі конфіденційності. Детальна інформація, яку ми отримуємо від Вас, це особисті дані, які Ви, здійснюючи з нами угоду, в добровільному порядку надаєте при заповненні обов'язкових форм.

При замовленні нашого товару у Вас буде запрошені персональна інформація, така як: Ваше П.І.Б., діючий реальний номер мобільного або стаціонарного телефону, адресу, куди повинен бути доставлений вантаж і т п. Подача особистої інформації у відповідь на наш запит виконується Вами виключно без примусу з нашого боку. Надана нашої компанії Ваша особиста інформація використовується нашими менеджерами виключно для обробки замовлень і не підлягає розголошенню.

За Вашим добровільним бажанням компанія може надсилати на вашу електронну пошту інформаційні повідомлення. Якщо ми не отримаємо Вашої згоди на розсилку на Вашу електронну адресу, то розсилка автоматично припиниться.

Користуючись нашими послугами, Ви абсолютно ризикуєте, що Ваша особиста інформація буде використана в будь-яких рекламних цілях або проектах, що діють за рамками нашої компанії.